Bidon dla dzieci - ranking

Regularne picie wody jest bardzo ważne, zwłaszcza w przypadku dzieci. Jednakże, gdy w domu jesteśmy dobrze przygotowani, tak na zewnątrz nie zawsze możemy użyć ulubionego kubka. Będzie to niewygodne dla dziecka, ale też dla nas - rodziców. Dlatego też, warto abyśmy zaopatrzyli się w dobrej jakości bidon. Są to kubki ze specjalnym otworem lub słomką, z którego picie jest bardzo komforotowe. Również ich przechowywanie pod wózkiem czy w plecaku, nie sprawi żadnych problmów, gdyż bidony są na tyle szczelne, że możesz być spokojny o to, że coś zostanie zalane.

Bardzo wiele firm produkuje bidony dla dzieci, aczkolwiek nie każdy jest wysokiej jakości. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć ranking bidonów, które są warte uwagi, ale też swojej ceny. Przedstawimy Ci TOP 5 bidonów dla dzieci dostępnych na polskim rynku.

TOP 1
ranking-photo
IQBottles - Bidon Butelka 2w1 Green/White Cap

Ranking wygrywa bidon, który na pewno swoim designem zainteresuje sporą rzeszę dzieci. Bidon okleja się winylowymi naklejkami przedstawiającymi  śmieszne stworki. Do zestawu dołączone są "nakrycia głowy" ów stworków oraz przepaska z rączkami. Całość wygląda bardzo bajkowo i zachęcająco dla malych dzieci.  Winylowe naklejki można dokupić, tak jak sportowe dzióbki, które również znajdują się w zestawie (5 szt). Bidon ma 500 ml pojemności. Wykonany jest z tworzywa sztucznego pozbawionego wszelkich szkodliwych substancji. Można go myć w zmywarce i podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

76,99 zł

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
Everyday Baby - szklany bidon ze słomką

Kolejna propozycja dla osób ceniących sobie bardzie ekologiczne podejście w tworzeniu produktów dla dzieci - bidon wykonany ze szkła o pojemności 240 ml. Mimo zastsowania szkła, bidon nadal jest lekki i poręczny. Oprócz tego szkło łatwo się myje i z biegiem czasu nie pozostają na nim nieestetyczne przebarwienia, jak ma to miejsce w przypadku tworzywa sztucznego. Zastosowano tutaj warstwę silikonu, aby zapobiec łatwemu zbicu. Jest bardzo dobrym wyborem dla najmłodszych, gdyż posiada system antykolkowy. Ustnik został wykonany z wysokiej jakości medycznego silikonu.

99,00 zł

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
Bidon ze stali nierdzewnej Lassig

Bidon niemskiej firmy Lassig przeznaczony jest dla osób, które nie są fanami tworzywa sztucznego. Bidon swoim kształtem przypomina butelkę. Wewnątrz zmieści aż 500 ml płynu, więc będzie idealny na dłuższą wędrówkę. Mimo wykonania w 100% ze stali nierdzewnej, jest bardzo lekki. Jego plusem jest to, że można w nim przechowywać zarówno ciepłe, jak i zimne napoje. W zesatwie ma dwie nakrętki, jedną z ustnikiem, a druga z uszczelką oraz poręcznych uchwytem. Niestety, tego bidonu nie można być w zmywarce.

65,00 zł

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
Bidon 2w1 od Skip Hop

Bidon ma pojemność 295 ml. Przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia. Występuje w bardzo przyjemnej dla oka kolorystyce. Posiada dwa uchwyty, dzięki czemu dziecku jest łatwiej trzymać bidon. Całość wykonana jest z tworzywa sztucznego, które nie zawiera BPA oraz ftalanów. Zastosowanie takiego materiału sprawia, że bidon jest lekki, poręczny i trudno go zniszczyć, nawet jeżeli spadnie na twarde podłoże. A dalczego jest to bidnon 2w1? Otóż posiada zarówno otwór w typie niekapka oraz słomkę. W wyborze konkretnej formy picia, pomaga nam łatwy do przesunięcia daszek, który odkrywa wspomnianą słomkę lub ustnik. Dziecko może wybrać taką opcję picia, która mu najbardziej odpowiada. Zarówno słomka, jak i ustnik wykonane są ze silikonu, który łatwo się czyści. Silikon jest bardzo miękki i elastyczny.

67,15 zł

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
Bidon Done by Deer

Firma Done by Deer to bardzo dobrze znana skandynawska marka. Wszystkie produkty wychodzące pod logo ów marki są wysokiej jakości i cieszą się nienaganną opinią wśród konsumentow. Sam bidon ma 350 ml pojemności, więc jest nieco większy od wyżej wymienionego. Bardzo dobrze przemyślana klapka zamykająca sprawia, że w momencie zamknięcia słomka się chowa, a przy otwarciu ponownie się wysuwa. Takie rozwiązanie zapobiega wylaniu się płynu.

Bidon Done by Deer wykonany jest z bezpiecznego tworzywa. Ma również ciekawą szatę graficzną, która niewątpliwie przyciągnie uwagę malucha. Bidon ten nie posiada uchwytów, co dla niektórych może być minusem, aczkolwiek użytkownicy nie narzekają na brak tego elementu. Bidon można myć w zmywarce.

55,00 zł

Kup teraz