Maty do zabawy - ranking

Dla tych, którzy szukają mat do zabawy i dywaników podłogowych, które są zarówno wyściełane, jak i dobrze wyglądają oraz są bezpieczne dla twojego dziecka – stworzyliśmy ranking tego typu produktów.

TOP 1
ranking-photo
Malomi Kids - Mata do Zabawy Dots/Blueberry

Mata polskiej produkcji, która została zaprojektowana z myślą o zabawach dziecka w zimniejszych pomieszczeniach. Jest na tyle gruba, że doskonale izoluje dziecko od podłoża. Ma trzy zapinane paski, które pozwalają wygodnie umieścić w niej wszystkie zabawki. Dodatkowo została wyposażona w wypełnienie silikonowe, które zwiększa komfort dziecka i które dodatkowo ma właściwości antyalergiczne. Jej grubość i miękkość pozwala zamortyzować każdy upadek. Sama mata jest przeznaczona do używania przez nawet najmłodsze dzieci.

199,00 zł

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
Charlie Crane - Mata do Zabawy Tami Peacock

Mata Charlie Crane jest wyjątkowo wygodna i miękka. Pokryta w 100% ultramiękką bawełnianą popeliną, wykonana jest z 3 cm pianki gwarantowanej CertiPUR (bezpiecznej dla niemowląt), co nadaje jej miękkość. Ma wymiary 100 x 100 cm i 3 centymetry grubości. Można prać ją w pralce - Delikatny cykl 30° / wirowanie max. 400 obr./min / suszenie na płasko

319,00 zł

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
Skip Hop - Mata Edukacyjna Treetop Grey/Pastel

Skip Hop Baby Treetop Friends Activity Gym/Playmat ma okrągłą, wyściełaną powierzchnię, którą można prać w pralce, a także dodatki z wiszącymi zabawkami, które można rozłożyć i zdjąć w ciągu dwóch minut. To naprawdę ładna, wyściełana mata do ćwiczeń z dodatkami. Łatwo ją spakować. Jest mała i wygodna oraz wykonana z przyjaznych materiałów.

339,15 zł

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
Mata do zabawy Tiny Love Meadow Days

Wiele mat do zabawy dla niemowląt zawiera podstawę z tkaniny z przymocowaną nad głową poduszką. Jednak dla tych, którzy szukają tylko maty, polecamy tę wyjątkowo dużą matę od Tiny Love, która ma wbudowane funkcje i różnorodne tekstury. To duża, pikowana mata, która sprawdza się jako przenośna przestrzeń do zabawy dla dzieci. Stworzono ją, aby ułatwić dzieciom poruszanie się i interakcję. Łatwo ją złożyć dzięki czemu rodzice mogą łatwo spakować się do torby, gdy gdzieś się wybierają. Można ją również prać w pralce.

320,00 zł

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
Mata podłogowa do zabawy dla dzieci z falbanką LAWENDA

To duża rozkładana mata, która jest wyściełana i jest całkowicie wolna od BPA. Mata jest wykonana z wielu warstw pianki, która jest wodoodporna i łatwa do czyszczenia. Jej strona w stylu dywanika ma prostą konstrukcję, a strona przyjazna dla dziecka ma żywy wzór żółtych kółek z małymi scenami i postaciami.

150,00 zł

Kup teraz