Klocki Magnetyczne - ranking

Magnetyczne klocki to doskonały sposób na zaangażowanie dziecka w zabawę. Klocki magnetyczne dla dzieci są wyjątkowe i inspirują do kreatywności. Magnesy sklejają się, dzięki czemu nawet małe dzieci mogą uruchomić swoją wyobraźnię. Dzieci wchodzą w interakcję ze swoim otoczeniem, aby za pomocą materiałów, tworzyć kreatywnie nowe rzeczy.

TOP 1
ranking-photo
Tegu - Drewniane Klocki Magnetyczne Sticky Monsters Zip Zap 1+

Ten zestaw zawiera 12 sztuk, które są dostępne w 7 kształtach; 2 krótkie deski, 2 kostki, 2 trójkąty, 2 rogi potworów, 2 nogi potworów, 1 horso Zip Zap, 1 ogon Zip Zap. Tegu wytwarza piękne drewniane klocki o oryginalnej jakości. Magnesy ukryte wewnątrz drewna dają niesamowite możliwości kreatywnego budowania dla wszystkich grup wiekowych. Tegu Sticky Monsters to grupa przyjaciół o hałaśliwych osobowościach. Dzięki kompatybilnym magnetycznym drewnianym kształtom możesz tworzyć dowolne konstrukcje.

Klocki zostały zaprojektowane w USA, ale wyprodukowane w Hondurasie z twardego drewna pozyskiwanego w sposób zrównoważony. Bloki Tegu stają się atrakcyjne zarówno dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych dzieci. Brak instrukcji obsługi, pozwalają dziecku uruchomić wyobraźnie i inspirują nieograniczoną kreatywność w każdym wieku. Są w pełni kompatybilne z innymi magnetycznymi drewnianymi klockami Tegu. To genialnie prosta i wysokiej jakości zabawka, która przetrwa pokolenia. Ciekawie atrakcyjna i idealna dla osób poszukujących zabawek wspierających swobodne i kreatywne zabawy. Wszystkie klocki są bezpieczne: bez ołowiu, bez plastiku, nietoksycznego lakieru na bazie wody, bez małych części.

199,00 zł

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
Magnetyczne Klocki Konstrukcyjne MAGTILES

To klocki magnetyczne, które mogą być stosowane dosłownie wszędzie. Niezależnie od tego, czy dzieci są zaangażowane w naukę, czy po prostu chcą się bawić i dać zabłysnąć swojej wyobraźni, magnetyczne klocki są idealnym materiałem edukacyjnym. Używając magnetycznych płytek i klocków, możesz na przykład przekształcić swoją bramę garażową w gigantyczną sztalugę. Kształty trójwymiarowe można równie łatwo tworzyć na pionowych powierzchniach — wystarczy trochę wyobraźni. Klocki są dostępne w różnych zestawach. Mają różną wielkość oraz kolory. Dzięki temu możesz z nich stworzyć, dosłownie wszystko co chcesz. Mogą służyć jako element tworzenia obrazu, ozdoby. Za ich pomocą stworzysz wybrany obiekt lub osobę czy zwierzę, czy roślinę. Wszystko zależy od inwencji i wyobraźni dziecka, a duży wybór kształtów i rodzajów klocków sprawi, że nic nie będzie ograniczać jego kreatywności.

255,00zł

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
Tegu - Drewniane Klocki Magnetyczne Speed Wheels 1+

Magnetyczne koła zębate Tegu, pozwalają zamienić każdy przedmiot w pojazd — od księżycowego buggy po samochód wyścigowy. Nieco większy rozmiar niż zwykły pakiet kół zapewnia dodatkową prędkość. Klocki są kompatybilne z każdym drewnianym klockiem magnetycznym. Możesz nawet użyć jednego koła, aby stworzyć obrotową podstawę dla śmigła. Zestaw zawiera 4 magnetyczne drewniane koła prędkości, z których każdy jest o średnicy 44 mm. Wyprodukowane zostały z użyciem twardego drewna z certyfikatem FSC. Zastosowano tu też nietoksyczne lakiery na bazie wody. Tegu kupuje drewno wyłącznie od firm certyfikowanych przez FSC i używa lakieru na bazie wody z dodatkiem kolorowych pigmentów, dzięki czemu wszystkie klocki są nietoksyczne. Oryginalny klocek Tegu ma wymiary 30mmx30mm – idealny rozmiar dla małych rączek. Każdy magnes jest specjalnie umieszczony w bloku, aby ułatwić zabawę.

69,00 zł

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
Scratch - Podróżne Puzzle Magnetyczne Dino 40 elem. 3+

Ta magnetyczna łamigłówka to świetna zabawa jednakowo dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci. Może być używana zarówno w domu, jak i w podróży. Rozkładana książka składa się z dwóch puzzli, elementy puzzli są magnetyczne i dlatego zawsze pozostają przymocowane do książki. W ten sposób już nigdy nie zgubisz puzzli. Książka ma długość 18 cm. Szerokość 18 cm i jest przeznaczona dla dzieci od 3 lat. Ta rozkładana książka zawiera 2 puzzle po 20 elementów każda. Każdej łamigłówce towarzyszy pomocny obraz ukończonej łamigłówki.

48,99 zł

Kup teraz